Ana Sayfa \ Hizmetler \ Venus Legacy

Hizmetlerimiz

Venus Legacy

Invasif olmayan vücut biçimlendirme

Selülit azaltma

Kırışıklık azaltma

Çevresel daraltma

Cilt sıkılaştırma

Çatlak azaltma


Çıplak Gerçek

Vücut biçiminiz, cilt tonunuz, diyet ve egzersiz planınız ne olursa olsun, zaman içerisinde cildimiz elastikiyetini yitirir, kolajen yapısı zayıflar ve belirli yağ kümelerinden kurtulmak daha da zorlaşır. Kırışıklıklar, ince çizgiler ile birlikte genetik selülit oluşum durumunda iseniz iyileşme süreci gerektirmeden üstün sonuçlar sunan, konforlu ve ödeyebileceğiniz bir tedavi istemez misiniz?

Doğrudan Çözüm

Venus Legacy gerçek oyuncuları LiftFX & SculptFX sahaya sürüyor. Nihayet sizler için invazif olmayan ve ağrısız bir çözüm! Bu iki farklı devrimsel tedavi radyo frekans, manyetik puls ve Vari-Pulse teknolojisi kullanarak tüm sorunlarınızı bir arada tedavi eder. İnceleyiniz ve bizim sizlere neler sunduğumuzu görünüz.

LiftFX ve SculptFX Hakkında Bilinmesi Gerekenler


LiftFX ve SculptFX ne sunmaktadır?

Bu tedaviler cilde yoğun ve eşlenik bir ısı matriksi oluşturan Multipolar Radyo Frekans ve Manyetik Puls iletmektedir. Bu uygulama kolajen sentezine ve kasılımına fibroblast üretimine, yeni vaskularizsyona ve lipolize neden olmaktadır.

Seans sayısı ne olmalıdır?

Tedavi seansı sayısı hastadan hastaya değişmektedir. Uzmanınıza başvurarak sizin için doğru seans sayısının saptanmasını sağlayınız.

Tedavi güvenli midir?

EVET! Radyo frekans ve manyetik puls tıpta uzun yıllardan beri kullanılmaktadır ve güvenli ve etkin bir teknoloji olduğu kanıtlanmıştır. Yine de uzman, tıbbi geçmişinize bir göz atarak ve estetik beklentileriniz doğrultusunda LiftFX ve SculptFX tedavilerinin size uygun olup olmadığını belirler.

İyileşme süresi gerektirir mi?

Kesinlikle iyileşme süresi gerektirmez. Bir bölgenin seansı 30 dakikadan az bir süre alır ve advers yan etkileri yoktur. Öğlen yemek arasında seans alabilir ve işinize geri dönebilirsiniz.

Venus Legacy Videolar